23. 12. 2016

Vážení obchodní přátelé, dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok 2017 nablízku Vám všem.


17. 10. 2016

Počasí nám už tolik nepřeje a proto jsme připravili akci, která Vám doufejme udělá radost. Od 1. listopadu až do konce prosince dostanete ke každé objednávce cestovní balení našeho Denního nebo Nočního krém s rašelinovým extraktem nebo Mini Glycerinové mýdlo s rašelinovým extraktem. Při objednávce uveďte do poznámky heslo "DC travel" pro denní krém, "NC travel" pro noční krém a "GS travel" pro mini glycerinové mýdlo.


27. 11. 2015


Blíží se nám první Adventní neděle. Začíná čas plný klidu, rozjímání a bilancování. Většina z nás si však připadá jako na šíleném kolotoči plném přeplněných obchodů, shonu a stresu. Právě pro toto období pro Vás máme připravené milé překvapení. Ke každé objednávce, kterou obdržíme v období od 29. 11. 2015 do 20. 12. 2015, dostanete Glycerinové mini mýdlo jako malou pozornost a ke každé objednávce nad 500,- Kč, kterou obdržíme ve stejném období, přidáme zdarma náš úžasný Minerální krém s přírodní minerální vodou z Ostrožské Nové Vsi.
19. 12. 2014

Vážení zákazníci,


za celý náš tým bych Vám rada poděkovala za projevenou přízeň v letošním roce. Doufám, že jste s našimi produkty byli spokojeni a těšíme se na Vaše objednávky v roce nadcházejícím. 

Přejeme Vám spokojené a klidné Vánoční svátky a do nového roku vše dobré.

Váš team Sfagnum
19. 12. 2013
Upozorňujeme, že poslední balíčky budou letos odeslány 20. 12. a to pouze pokud objednávky přijde do 13:00. 
Ostatní objednávky budou vyřízeny až v Novém roce.

Děkujeme za pochopení.

Team SFAGNUM

04. 12. 2014

Vážení zákazníci,

z důvodů kalamitního stavu a problémů s dodávkou elektřiny, budou veškeré objednávky odbaveny nejdříve v úterý, 9. prosince.

Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš team Sfaghum


19. 12. 2013

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vám tímto poděkovaly za dosavadní přízeň. Věříme, že s našimi produkty budete i nadále spokojeni a novinky, které připravujeme v následujícím roce Vás potěší.
Za celý kolektiv naší firmy Vám všem přejeme krásné prožití Vánočních svátku a vše dobré v Novém roce.

Team SFAGNUM
29. 01. 2013

Vážení zákazníci,

minulý týden měl majitel serveru, kde jsou uloženy naše webové stránky, nějaké potíže a server celý spadl. Stránky obnovili z květnové zálohy. Z tohoto důvodu, je možné, že některé pozdější registrace nebudou funkční. Za vzniklé potíže se Vám tímto omlouváme.


Váš team Sfagnum
Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám popřáli klidné prožití VÁNOČNÍCH SVÁTKU a mnoho úspěchu v NOVÉM ROCE. 

Abychom Vám zpříjemnili tento předvánoční čas plný hektických příprav a nakupování, připravili jsme pro Vás malý dárek. Ke každému nákupu od nás obdržíte Avokádovou koupel, která Vás zahřeje a pomůže při relaxaci, avokádový olej zjemní Vaši pokožku a rašelinový extrakt ji vyčistí.

Tato akce trvá od 5.12.2011 do 23.12.2011.

Váš team SFAGNUM


30. 6. 2011


Vážení zákazníci,


oslavte s naší firmou 20. výročí od jejího založení. Připravili jsme pro Vás slevovou akci. U objednávky uveďte do poznámky heslo "výročí" a na celý nákup obdržíte 20% slevu. Tato akce platí do konce srpna. Neváhejte a využijte tuto skvělou akci.


Váš team SFAGNUM


30.6.2011


Vážení zákazníci,


rádi bychom Vás informovali o prodlení v odesílání zásilek. Objednávky přijaté v období od 1. - 10. 7. 2011 budou vyřízeny až 11. 7. 2011 z důvodů dovolené. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.

Váš team SFAGNUM26.4.2011


Vážení zákaznící,


v návaznosti na události posledních dnů, si dovoluji vložit dopis, který jsme rozesílali našim větším odběratelům. Těmito událostmi myslím nepříme očeňování naší firmy a zejména zdrojů rašeliny, které využíváme. Naše rašelina je bezvadná, je na ni zpracována Komplexní analýza od Referenční Laboratoře Přírodních Léčivých Zdrojů a naše nejdůležitější produkty jsou certifikovány jako Zdravotnický prostředek. V zásadě se tedy výrazně nelyší od jiných rašelinových či slatinných produktů na trhu, u některých snad jen kvalitou zpracování.


Věříme, že se tyto neshody a nedorozumnění brzy vyjasní a že nám i nadále zachováte přízeň.Dopis pdf - (333.14 KB)

29. 11. 2010


Vážení zákazníci,


blíží se nám Vánoční svátky a s tím i omezený provoz naší společnosti.

Objednávky, které přijdou do 22. 12. 2010 budou odeslány ještě před Vánoci. Objednávky, které přijdou po tomto datu, budou odeslány až v novém roce.

Od 23. 12. 2010 do 02. 01. 2011máme zavřeno a nevybavujeme žádné objednávky.

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku.15. 06. 2010

Vážení zákazníci,

v rámci zkvalitňování služeb jsme pro Vás připravili možnost  platby dobírkové zásilky platební kartou. Nyní si můžete vybrat, zda chcete výši doběrečného platit hotově něbo kartou.

To souvisí i s mírným zdražením příplatku za dobírku. Nyní činí příplatek za dobírku 59,- Kč včetně DPH. Doufáme však, že tuto možnoust přivítáte.

Kurz Vagipeat

Vážení zákazníci a obchodní přátele,

dovolte, abychom Vás pozvali na kurz pořádaný Františkovými Lázněmi, a. s. ve spolupráci s naší firmou.

Kurz se bude týkat aplikace SLATINNÝCH VAGINÁLNÍCH TAMPONÚ a bude se konat ve Františkových Lázních, ve dvou termínech:

13. až 14. dubna 2010

20. až 21. dubna 2010

Cena školení bude  2.000,- Kč bez DPH.

Ubytování je zajištěno v překrásném hotelu Tři Lilie s 10% slevou pro účastníky kurzu a je možné ho objednat na eva.elizeusova@franzensbad.cz

Absolventi kurzu obdrží kvalifikační certifikát.

Svou účast prosím potvrďte na sfagnum@sfagnum.cz

Počet účastníků kurzu je omezen, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve.Teplíčko a pohodu o Vánocích, hodně dárečků a klidné svátky, Vám všem, našim zákazníkům přeje za naši společnost 
Ludmila Jílková 
15. 12. 2009

Vážení zákaznícï,

zboží objednané do 18. prosince do 13:00 bude dodáno nejpozději do 23. prosince. Zboží objednané později bude bohužel dodáno až po novém roce z důvodů odstávky firmy. Děkujeme za pochopení.Vážení zákazníci a obchodní přátelé, byli jsme upozorněni jednou ze zákaznic na chybu uvedenou na našich stránkách. V rubrice Velkoobchod bylo uvedeno, že zboží zasíláme standardně Českou poštou a sleva na poštovném je poskytována již od 2000,- Kč. Za tento omyl se Vám velice omlouváme. Nicméně informace v podrubrice Obchodní informace jsou uvedeny správně. Ještě jednou se velice omlouváme a doufáme, že nám tuto chybu odpustíte.