SAPROPELOVÁ LÉČIVÁ BAHNA

Sapropelová bahna vznikla před cca 10.000 lety díky mikroorganizmům, vyskytujícím se především ve vodních rostlinách ve vlhkém mírném klimatu. Zachování tolika cenných komponentů potvrzuje, že k tomu nedošlo náhodně.

Ptáme se, proč přírodní látky jsou stále populární, když existuje tolik mnohofunkčních syntetických souborů?

Důvodem je malý soulad těchto syntetických látek s lidským tělem (organické vztahy jsou nezbytné pro asimilaci v krevním řečišti) a ukazují se příčinou vyvolávající nežádoucí vedlejší účinky. Více než 50 nezávislých klinických sledování v USA a Francii potvrdilo, že se  přírodní organické látky pohlcují tělem 16 x efektivněji a udržují 26 x lépe než syntetické.

Představte si mikrosvět stovek druhů suchozemských rostlin, vodních rostlin a živých organismů nezamořené planety Země před cca 10.000 lety. Tento mikrosvět prošel následně etapami částečného biochemického rozkladu a pak zůstal pod vodou zachován po celá tisíciletí v prakticky stejné podobě dodnes. Vykazuje ohromnou shodu s lidským tělem. Ani jedna dnes rostoucí rostlina se nemůže srovnávat s bohatým původem sapropelových bahen a spektrem jejich rozpustných bioaktivních látek. Těžko se najde druhá látka, která z jedné strany tak jemně a efektivně očistí kůži od látek, které mají pro ni zhoubný vliv, a současně z druhé strany ji dodá veškeré výživné látky stimulující imunitní systém, procesy metabolismu, regeneraci buněk a nervových vláken!

Sapropely jsou dodavatelé energie a aktivních látek na molekulární úrovni působících individuálně a komplexně na každého člověka. Jejich působení přináší užitek všem systémům lidského organismu, především kůži. Ta je nejvíce postižitelným orgánem těla, na kterou se užívají sapropelová bahna.

 

Kosmetické účinky sapropelových bahen:
    odstraňují z kůže 95% bakterií, plísní, toxinů a těžkých kovůzlepšují metabolické a adaptivní funkcepůsobí antioxydačně, protizánětlivě, regeneračněmají vliv na stav sítě krevních cévekzvyšují buněčnou obranyschopnost o 9,8%regenerují nervová vlákna a kožní buňkyzvyšují elasticitu a hydrataci rohové vrstvy kůžeposilují růst vlasůzvyšují svěžest a jednorodost pokožkyВ совокупном – оповестите жители о этом, то что вам склонны жадничать их лишний картонный старый хлам. В случае если у вам в директиве имеется автомобиль либо легковое автомобиля с прицепом, сформируйте приобретение больших партий у жителей самовывозом (значение партии определите эту, что станет доходной с целью вам – СТО, ТРИСТА, ПЯТЬСОТ килограмм).

Используйте в рекламе девизы согласно виду «Сдай макулатуру – спаси дерево». Отыщутся преднамеренные население, какие дадут для вас макулатуру бесплатно.

Если обратиться в компанию по приему макулатуры тогда цена килограмма макулатуры компании кооператор 2000 - k2000.pp.ua будет значительно выше чем на пункте где принимают макулатуру и прочие вторсырье.