Balneo produkty
Sfagnum Balneo jsou balneologické výrobky, které jsou vyráběny z rašeliny a jílů těžených v ekologicky nezatížené krajině. Tyto výrobky jsou 100% přírodní a neobsahují žádné konzervační látky.
Udělejte si lázně doma. Speciálně upravená koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus.
Vaginální způsob podání čistého přírodního peloidu ve formě peloidního vaginálního tamponu představuje zcela výjimečnou proceduru v oblasti péče o ženské pohlavní ústrojí.
Obklady lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení apod.
Nosiče tepla pro jednorázové rašelinové obklady. Jsou plněny čistou rašelinou, která zaručuje dlouhodobé udržení požadované teploty. Jsou vyrobeny z příjemného měkčeného materiálu, který odolává i teplotám kolem 80°C.
Přírodní péče proti plísňovým onemocněním. Široké spektrum rozpustných bioaktivních látek obsažené v Saproxu pomáhá ničit plísně a předcházet jejich výskytu.
Jedinečný program proti Bércovým vředům. Pomáhá při léčbě a zamezuje znovuobjevování vředů.
Lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení, degenerativních procesech pohybového ústrojí.
Jemně mletý prášek, který se svým obsahem huminových kyselin téměř vyrovná rašelině.
Dopřejte si očistnou koupel, která zbaví vaši pokožku nečistot a zároveň jí dodá potřebné minerály.